Gästbok


 Namn *
 E-post
 Hemsida
 Meddelande *
* Obligatorisk

Antispam
Var vänlig och skriv in rätt bokstavskombination i textfältet nedan innan du skickar iväg ditt meddelande.
7 + 7=

(12)
>
(12) Fredrik Perols
Mon, 28 March 2016 12:44:51 +0000

Hej!
Väntar spänt på att resultaten vintern 15-16 ska komma upp.

(11) Rolf Karlsson
Thu, 29 October 2015 15:13:56 +0000
email

Ser ut som att det bara är Frisko som drivit fullt på SM:s första dag.
Jag håller både tummar och tår för att det skall gå bra även i morgon.
Hoppas även Nemo tar upp i morgon.

(10) Marie 0 Peo Grundström
Wed, 7 October 2015 08:15:16 +0000
email

Ett stort Lycka till på SM önskar vi Matts och Ingemar !

Peo o Marie



(9) Rolf Karlsson
Mon, 5 October 2015 11:54:40 +0000

Härligt!
Lycka till Matts och Ingemar!

(8) Rolf Karlsson
Sat, 3 October 2015 20:27:27 +0000

Ser ut att vara bara Dalarnas hemsida som har fått in någon form av resultat för dag 1 på DM.
Bra jobbat!

(7) Mats Eriksson
Tue, 16 June 2015 15:25:12 +0000

Skulle vara kul att få se resultatet från Borlängeutställningen.

(6) Magnus Kosjanov
Tue, 9 June 2015 09:28:54 +0000

Bra jobbat med nya hemsidan Johanna och Tom mfl. Riktig kul att se så fina bilder på stövarfolk och hundar.

(5) Sune falk
Tue, 31 March 2015 07:09:07 +0000
email

Tack Johanna o ni andra i gruppen nu är vi på banan.

Sune

(4) Mats Appelgren
Mon, 30 March 2015 12:46:11 +0000
email

Utmärkt bra!!!

(3) Kjell Norberg
Sun, 29 March 2015 08:33:40 +0000
url 

Mycket fin sida, bra jobbat Johanna mfl. Eran gamla sida behövda verkligen en uppryckning. mvh av Njuranskog.

>